Previous
Next
Previous
Next

LICENCJA NA GRĘ W I LIDZE I PIERWSZE WZMOCNIENIA!

hokej22W piątek 1 sierpnia 2014 roku odbyło się posiedzenie Komisji PZHL ds. Licencji Klubowych. Wśród drużyn I ligowych, których działacze sprostali wszystkim wymogom i mogą już być spokojni o grę w przyszłym sezonie znalazł się Uczniowski Klub Hokejowy Dębica. Krystalizuje się także skład zespołu, w pierwszym tygodniu zajęć na lodzie w treningach uczestniczyli głównie wychowankowie UKH: Krzysztof Kloc, Jerzy Gorzynik, Maciej Gągol, Bartłomiej Piękoś, Michał Wiktor, Robert Ciura, Bartosz Burnat, Bernard Smagacz, Beniamin Skarbek, Dawid Giełbaga, Gerard Dobies, Dybowski Marcin, Maciej Wiktor, Jakub Szukała, Bartosz Barszcz, Jakub Ferenc, Dariusz Sieradzki, Grzegorz Dybowski, Fabian Tatarski. Do drużyny w okresie przygotowawczym dołączył Bernard Smagacz (dębiczanin, który ostatnie kilka sezonów spędził w KH Sanok, zdobywając z tą drużyną m.in. złote medale Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych). W piątek skład uzupełnił Tomasz Baryła (wychowanek MKS Cracovia) a w sobotę Arkadiusz Mielniczek (wychowanek KH Sanok, przez 3 sezony reprezentował barwy MMKS Podhale Nowy Targ, z którym sięgnął po tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych oraz rozegrał 23 spotkania w I lidze zdobywając 7 pkt.) Jeszcze w sierpniu do zespołu dołączy Piotr Bar (wychowanek KH Sanok, złoty i brązowy medalista Mistrzostw Polski juniorów) oraz Kamil Wajda, który w przeszłości występował w Ekstralidze w barwach Ciarko PBS Bank KH Sanok. Ponadto chęć gry w dębickim zespole deklaruje wielu zawodników z kraju i z zagranicy, cześć z nich jeszcze w tym miesiącu pojawi się na testach w UKH Dębica, miejmy nadzieję że już niebawem będziemy mogli powiadomić o kolejnych wzmocnieniach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.