Previous
Next
Previous
Next

Konsultacje dotyczące Zawadki.

zzzzzzzz30 lipca br. w miejscowościach Stobierna, Zawada i Paszczyna odbyły się konsultacje dotyczące zabezpieczenia powodziowego rzeki Zawadka. Konsultacje miały charakter oględzin w terenie. Głównym tematem dialogu z mieszkańcami były poszczególne obiekty mostowe znajdujące się na rzece oraz ewentualna konieczność ich przebudowy. Oprócz zainteresowanych mieszkańców w konsultacjach udział wzięli reprezentanci Podkarpackiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie, firmy projektowej „Promost Consulting” oraz przedstawiciele samorządu gminnego. W sumie w spotkaniach udział wzięło 50 zainteresowanych.
Przedmiotowe konsultacje pozwolą projektantom sporządzić warianty, które poddane zostaną dalszej analizie. Inwestorem i zarządcą rzeki Zawadka jest Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie. Inicjatorem konsultacji był wójt gminy Dębica.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.