Previous
Next
Previous
Next

Nowe ulice: Letnia i Zimowa już gotowe

Letnia po inwestycjiNowe ulice: Letnia i Zimowa już gotowe
Blisko 230 tysięcy złotych przeznaczyły władze miejskie Dębicy na budowę dwóch nowych ulic: Letniej i Zimowej. Na ulicach wykonano kanalizację deszczową i na kilkuset metrach położono nawierzchnię z kostki brukowej.
Prace przy budowie obu ulic rozpoczęły się na początku czerwca br. W ramach zaplanowanych prac została wykonana kanalizacja deszczowa, zabezpieczona sieć telekomunikacyjna oraz na blisko 200 metrach położona nawierzchnia z kostki brukowej. W przeciągu kilku najbliższych miesięcy nowa nawierzchnia z kostki brukowej zostanie wykonana również na sąsiadującej z ulicami Letnią i Zimową ulicy Jesiennej.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.