Previous
Next
Previous
Next

Pojechali do Okuninki

okunnkaGrupa 45 uczniów ze szkół z terenu Gminy Pilzno wyjechała dzisiaj na 8 – dniowy wypoczynek do Okuninki nad Jeziorem Białym. Pobyt częściowo dofinansowano z budżetu Gminy Pilzno.
Ostatnie dni wakacji w ośrodku wypoczynkowym „Astur” spędzą uczniowie z klas IV-VI oraz gimnazjaliści. Dzisiaj rano wraz z rodzicami pojawili się na zajezdni autobusowej, z której autokarem odjechali na Polesie. Żegnali ich nie tylko członkowie rodzin, ale także burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.
W ciągu 8 dni będą mieli okazję odpocząć, oddać się uprawianiu sportu, zwiedzaniu i spędzić czas w urokliwej okolicy. Jezioro Białe to wszak jedno z najpiękniejszych, najczystszych, a zarazem największych jezior Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego. Położone jest 100 km na wschód od Lublina, usytuowane wśród malowniczych łąk i lasów. Posiada mikroklimat zbliżony do nadmorskiego z dużą zawartością jodu.
źródło. UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.