Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na uroczyste otwarcie przedszkola w Brzeźnicy !!

11111Pragniemy zaprosić na uroczyste otwarcie przedszkola w Brzeźnicy które odbędzie się 31 sierpnia (tj. niedziela). Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Brzeźnicy.
Przedszkole powstało przez przebudowę i rozbudowę części Zespołu Szkół w Brzeźnicy, celem przystosowania go do świadczenia usług w zakresie oświaty. Rozbudowana część budynku, w której zmieniono układ funkcjonalny istniejących już pomieszczeń, przeznaczona została na cele przedszkolne, z podziałem na trzy sale dla trzech oddziałów. Kuchnię zaprojektowano z możliwością podgrzewania posiłków, które dostarczane będą w formie cateringu przez firmę zewnętrzną.
Rozbudowa istniejącego budynku szkoły polega na wydłużeniu fragmentu budynku od strony cmentarza, tj. w kierunku zachodnim oraz dobudowie części od strony sali gimnastycznej, w kierunku północnym. Powierzchnia użytkowa przedszkola wynosi 735,5 m2, a kubatura 1425 m3.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.