Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Figurka Matki Bożej Niepokalanie Poczętej wróciła na Rynek

222222222222Pochodząca z 1885 roku zabytkowa kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej po renowacji wróciła na rynek w Pilźnie. Prace konserwatorskie trwały kilka miesięcy.
Kapliczka poddana została zabiegom w specjalistycznej pracowni konserwatorskiej. Prace nadzorował Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Renowacja była konieczna z uwagi na liczne uszkodzenia i niebezpieczeństwo dalszego pogorszenia się stanu kapliczki.
Koszty renowacji sięgnęły kwoty 33 tys. zł.
UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.