Previous
Next
Previous
Next

Oszukiwał „na siostrzeńca”

111111111111111Policjanci dębickiego Wydziału d/w z Przestępczością przeciwko Mieniu ustalili i zatrzymali oszusta. Mężczyzna metodą „na siostrzeńca” oszukał mieszkańca powiatu na kwotę 10 tys. zł.
Policjanci dębickiej komendy ustalili i zatrzymali oszusta. Nieznana osoba podając za siostrzeńca poszkodowanego nakłoniła go do przelania pieniędzy na wskazany rachunek. Mieszkaniec gminy Czarna tego samego dnia poinformował policję o zaistniałym zdarzeniu.
Funkcjonariusze po przyjęciu zawiadomienia, w wyniku przeprowadzonych do sprawy czynności ustalili sprawcę. Tego samego dnia w Legnicy zatrzymany został 43-letni mężczyzna. Okazało się, że zatrzymany wybierał ze wskazanego konta pieniądze.
Następnego dnia oszustowi przedstawiono zarzuty do których się przyznał. Za popełnione przestępstwo legniczaninowi grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Prowadzona sprawa ma charakter rozwojowy. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.