Previous
Next
Previous
Next

Szukamy domu dla Nelsona

nelsonTylko odpowiedzialnego domu szukamy dla kolejnego podopiecznego przytuliska w Dębicy. Nelson to piękny, bardzo przyjazny pies w typie szpica. Jest młody, uwielbia spacery i kontakt z ludźmi. Na widok człowieka popiskuje i robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę zza krat kojca. Na inne psy reaguje różnie, zwykle neutralnie. Przyszły właściciel powinien pamiętać, że sierść Nelsona będzie wymagała pielęgnacji.
Kontakt w sprawie adopcji: azyl w Dębicy (baza ZUM-u) ul. Ratuszowa 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.