Previous
Next
Previous
Next

Alarm bombowy w dębickim Urzędzie Skarbowym!

10743255_514229345346239_1854990672_nNa ulicy Kolejowej w Dębicy znów stoją samochody Straży Pożarnej, Policji i karetki pogotowia. Dziś rano do Urzędu znów przyszedł mail informujący, że w budynku podłożony został ładunek wybuchowy.
To sytuacja podobna jak kilka miesięcy temu, gdy do wielu instytucji w całym kraju nadeszły maile z informacją, że zostały podłożone w nich ładunki wybuchowe.
-Teraz jest podobnie – mówi Jacek Bator, rzecznik prasowy dębickich policjantów. Znów nadeszła wiadomość, że w Urzędzie jest ładunek wybuchowy. Nie możemy lekceważyć takich sygnałów i musimy to sprawdzić.
Nie mamy potwierdzonych informacji, czy do innych instytucji również zostały nadesłane takie same informacje. Nieoficjalnie mówi się, że podobne maile otrzymały też inne Urzędy Skarbowe na terenie Podkarpacia.
us

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.