Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Brzostowski nie będzie kandydował na burmistrza, poprze Marka Kamińskiego.

104-0478_IMGEdward Brzostowski nie będzie kandydował na burmistrza Dębicy, co zapowiadał już od jakiegoś czasu. Poprze za to swojego byłego zastępcę Marka Kamińskiego. Kamiński wystartuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Edwarda Brzostowskiego.
„Marek Kamińsku urodził się 3 czerwca 1960 roku. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej (pilotaż samolotów) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (samorząd terytorialny i rozwój lokalny).
Obecnie jest dyrektorem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie. Poprzednio był zastępcą Dyrektora Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Sprawuje funkcję członka rady powiatowej SLD w Dębicy.
Był także wiceburmistrzem w Dębicy (zastępcą E. Brzostowskiego) oraz dyrektorem samorządowych, oświatowych i sportowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Dębica.
Lokalnej społeczności znany jest także jako prezes Klubu Pływackiego „BOBRY” Dębica oraz wiceprezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego w Rzeszowie.” – taka charakterystyka Kamińskiego widnieje na profilu FB Komitetu Wyborczego Wyborców Edwarda Brzostowskiego.
IMG_5363

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.