Previous
Next
Previous
Next

„Czarownica”

czarownica_1Czterdzieścioro dzieci z terenu Gminy Dębica i Miasta Dębica, uczęszczających na zajęcia do Placówek Wsparcia Dziennego działających w Dębicy przy ul. Matejki, Kraszewskiego i Sienkiewicza oraz świetlicy działającej w Dębicy – Latoszynie wzięło udział w wyjeździe do kina na film pt. „Czarownica”.
Najnowsza odsłona baśni zainspirowana postacią z filmu „Śpiąca królewna” opowiada o miłości, prawdzie, poświęceniu i zawiści. Była dla uczestników projektu miłym spędzeniem czasu wolnego.
Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu pn. „Więcej wiem – skuteczniej pomogę sobie i innym” realizowanym przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” w Dębicy w partnerstwie  z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Parafią p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.