Previous
Next
Previous
Next

„Warsztaty fotograficzne” w Placówkach Wsparcia Dziennego

warsztay fotograficzne 1W ramach projektu „Równamy Szanse”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy ze środków pozyskanych z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie dzieci ze świetlic środowiskowych działających w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wzięły udział w warsztatach fotograficznych.
Na nudę nie było czasu, gdyż zajęcia były połączeniem nauki fotografii cyfrowej z dobrą zabawą. „Warsztaty umożliwiły rozwijanie pasji, pogłębianie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności z dziedziny fotografii. Dzieci nabyły umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym oraz poznali jego budowę” – mówi Marzena Socha, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Oprócz solidnego warsztatu fotograficznego – uczestnicy projektu mogli rozwijać wyobraźnię artystyczną. Na zakończenie uczestnicy projektu wzięli udział w konkursie fotograficzno – plastycznym pt. „Moja rodzina”.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.