Previous
Next
Previous
Next

Fundacja Śnieżki rozdała stypendia

Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa” już po raz trzynasty przyznała stypendia w ramach autorskiego Programu Pomocy Stypendialnej. W tym roku pomoc na edukację i rozwój pasji otrzyma 63 uczniów i studentów.
141006_debica_fundacj
Zakończył się proces weryfikacji zgłoszeń do kolejnej – trzynastej już – edycji Programu Pomocy Stypendialnej Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa”. W bieżącym roku szkolnym z tego rodzaju pomocy finansowej skorzysta 63 uczniów i studentów. Na Program Pomocy Stypendialnej Fundacja Śnieżki przeznaczy ponad 133 tys. zł.
Wśród stypendystów Fundacji są utalentowani młodzi ludzie, którym wsparcie finansowe pozwoli na poszerzanie wiedzy i rozwój pasji. Stypendium Fundacji Śnieżki, to nie tylko nagroda za dotychczasową pracę i dobre wyniki edukacyjne, ale także możliwość dalszego rozwoju intelektualnego. Pozwala spełniać marzenia, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa.
Stworzony przez Fundację Śnieżki „Twoja Szansa” Program Pomocy Stypendialnej, to inicjatywa dzięki, której w ciągu trzynastu edycji na pomoc uzdolnionej młodzieży przeznaczono już ponad 800 tys. złotych. Grono uczniów i studentów, którzy do tej pory skorzystali ze stypendiów Fundacji to już ponad 200 osób. Z tej liczby wyłania się paleta ciekawych osobowości, uzdolnionych w wielu dziedzinach nauki i sztuki. Wieloletnia już perspektywa realizacji programu pozwala dostrzegać jego efekty. Liczni stypendyści Fundacji to dziś absolwenci prestiżowych uczelni i osoby spełniające swoje artystyczne, edukacyjne i zawodowe marzenia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.