Previous
Next
Previous
Next

Karolina Kaczorowska z wizytą w Dębicy

IMG_0357Wczoraj z prywatną wizytą w Dębicy gościła Pani Karolina Kaczorowska, żona prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, który zginął w Katastrofie Smoleńskiej. Pani Prezydentowa modliła się pod Memoriałem Smoleńskim, który upamiętnia między innymi również jej męża. Opowiadała goszczącym ją mieszkańcom naszego miasta o tragedii w której zginął między innymi prezydent Kaczorowski i ciężkich dniach, które nastąpiły po samej katastrofie. Bardzo ciężkim przeżyciem był proces identyfikacji zwłok, podczas których okazywało się że niektóre ciała były mylnie identyfikowane.
Pani Prezydentowa spędziła w Dębicy kilka godzin.
– To bardzo miła i ciepła osoba – mówią ci, którzy mieli okazję z nią rozmawiać.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.