Previous
Next
Previous
Next

Magda Radzik, Artur Wygonik, ks. Mariusz Ogorzelec i setki innych osób chcą pomóc uratować Gabrysię.

Magda Radzik ma nadzieję, że jej szpik uratuje Gabrysię.
Magda Radzik ma nadzieję, że jej szpik uratuje Gabrysię.
Magda Radzik ma nadzieję, że jej szpik uratuje Gabrysię.We wczorajszej akcji poszukiwania dawcy dla Gabrysi wzięła udział również Magda Radzik. – Mam nadzieję, że będę dawcą dla Gabrysi – mówiła tuż przed zabiegiem pobrania krwi pani Magda.
Ona i setki innych osób przybyli wczoraj do DK Mors z nadzieją, że to właśnie ich szpik kostny może uratować życie dziewczynki.
– Mam nadzieję, że to mogę być ja – mówiła Magda Radzik. Bardzo bym tego chciała.
Podobnie wypowiadał się również Artur Wygonik i ks. Mariusz Ogorzelec. Obaj panowie zarejestrowali się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Razem z nimi uczyniło to wczoraj ponad 1000 osób. Być może w tym gronie znajdzie się ktoś, kogo szpik kostny uratuje życie Gabrysi.
Artur Wygonik i ks. Mariusz Ogorzelec również zarejestrowali się w bazie Dawców Komórek Macierzystych.
Artur Wygonik i ks. Mariusz Ogorzelec również zarejestrowali się w bazie Dawców Komórek Macierzystych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.