Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ostatnia sesja w tej kadencji Rady Miejskiej w Dębicy

S087309731 października o godz. 9.00 rozpoczęła się ostatnia w tej kadencji samorządu sesja Rady Miejskiej w Dębicy. W porządku obrad znalazło się podjęcie uchwał w ponad dwudziestu sprawach oraz informacja Komisji Kultury o imprezach organizowanych przez Muzeum Regionalne, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejską Galerię Sztuki. Na zakończenie sesji przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski i burmistrz Paweł Wolicki podziękowali pracownicom Biura Rady Miejskiej Teresie Socha oraz Monice Jachimiec za 4-letnią organizację pracy Rady Miejskiej w Dębicy.
Słowa podziękowań za działania podejmowane w tej kadencji i pracę na rzecz społeczności miasta Dębicy skierowane zostały także przez przewodniczącego Rady Miejskiej do wszystkim radnych, dyrektorów i kierowników jednostek miejskich, naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego w Dębicy. Podziękowania z rąk burmistrza Pawła Wolickiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Leskiego odebrała skarbnik Anna Puzio, zastępca burmistrza Jerzy Gągała i sprawujący funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej przez pierwsze 2 lata upływającej kadencji Stefan Bieszczad. Podziękowania za pracę w mijającej kadencji skierowane zostały także do Mariusza Trojana, który przez ostatnie 4 lata pełnił funkcję zastępcy burmistrza miasta. Wszyscy radni mijającej kadencji i skarbnik miasta otrzymali pamiątkowe grawertony z podziękowaniami.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.