Previous
Next
Previous
Next

Strażnicy miejscy z wizytą w „Dziewiątce”

V__69A61 października dębiccy strażnicy miejscy: Marcin Sidor, Paweł Bryś oraz Sławomir Grab spotkali się z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy na pogadance na temat bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły. Podczas spotkania strażnicy zwrócili uczniom szczególną uwagę na prawidłowe zachowanie się na spacerze oraz na zagrożenia jakie mogą wystąpić w domu.
Funkcjonariusze opowiedzieli drugoklasistom o swojej pracy i zaprezentowali sprzęt jakim dysponują w codziennej służbie. Strażnicy przypomnieli uczniom o tym, że od sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używania elementów odblaskowych. Takie właśnie elementy odblaskowe otrzymali uczniowie na zakończenie spotkania z funkcjonariuszami straży miejskiej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.