Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk kandyduje na burmistrza z „Alternatywy dla Dębicy”

IMG_7279Krzysztof Kazimierz Krawczyk, były wiceburmistrz Dębicy będzie kandydował na stanowisko burmistrza Dębicy ze swojego komitetu „Alternatywa dla Dębicy”. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa na której Krawczyk zaprezentował swój program wyborczy oraz ludzi, którzy razem z nim wystartują w wyborach.
Krawczyk bardzo profesjonalnie przygotował się do konferencji prasowej pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. W jasny i precyzyjny sposób przedstawił siebie jako byłego wiceburmistrza, który przez kilka lat zajmował się inwestycjami i przytaczał przykłady tych, przy których realizacji pracował. Jedną z nich była kwestia przejazdu pod obwodnicą na ul. Leśnej. Początkowo nie było go w planach.
– Dziękujemy panu Krawczykowi za walkę o ten przejazd – mówił Andrzej Hochołowski. To bardzo duże ułatwienie dla mieszkańców południowej części miasta.
Drugą inwestycją, która obecnie jest realizowana jest przejazd pod torami kolejowymi w okolicach budynku sądu.
-Gdy przyszedłem do urzędu nie było tego w planach. Pod torami miało być tylko przejście dla pieszych – mówił Krawczyk. Po długich negocjacjach udało się namówić kolej aby wykonać tam przejazd dla samochodów i teraz trwają tam prace.
Krawczyk przedstawił również założenia swojego programu wyborczego. Można ująć je w kilku hasłach – przedsiębiorcy, przedsiębiorczość, komunikacja, innowacyjność. Krawczyk jako burmistrz chce poprawić warunki funkcjonowania przedsiębiorstw oraz zachęcać do inwestowania w mieście nowe firmy.
-Chcemy rozmawiać z istniejącymi firmami i wspólnie planować działania poprawiające ich funkcjonowanie w mieście – mówił Krawczyk podczas konferencji prasowej.
Krzysztof Krawczyk jest absolwentem krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Przez 7 lat do 2012 roku pełnił funkcję wiceburmistrza Dębicy. Startuje jako kandydat niezależny. Popiera Ruch Integracji Społecznej, który jak mówi jest mu bliski ideowo. Wśród osób, które go popierają jest między innymi radny Mateusz Smoła, Andrzej Hochołowski, Tomasz Bielatowicz.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.