Previous
Next
Previous
Next

Edward Brzostowski prawdopobnie nie wszedł do Sejmiku Województwa Podkarpackiego

IMG_5445Jak wynika z naszych informacji Edwardowi Brzostowskiemu najprawdopodobniej nie udało się zdobyć mandatu radnego w Sejmiku. Będzie tam rządził samodzielnie PiS, który zdobył 19 mandatów. Do Sejmiku dostali się również przedstawiciele PSL i PO. Nie znamy jeszcze ostatecznych wyników bo wciąż nie działa system informatyczny liczący głosy z ostatnich wyborów, ale raczej pewne jest, że nie ma tam przedstawicieli SLD a z tego komitetu startował Brzostowski.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.