Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk zaprasza na debatę przedwyborczą.

zdjecie Krawczyk KKolejna, trzecia już debata przedwyborcza odbędzie się w najbliższy piątek.
-Zapraszam Mieszkańców Miasta na Debatę z udziałem kandydatów na burmistrza miasta. Odbędzie się ona 7 listopada w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Dębicy.Tematem wiodącym będzie „Dębica 2014-2018 – konsultacje społeczne” – mówi Krzysztof Krawczyk, kandydujący na burmistrza Dębicy z komitetu „Alternatywa dla Dębicy”. Zaproszeni są wszyscy ubiegający się o stanowisko burmistrza Dębicy.
Tę debatę organizuje Krawczyk Krzysztof . I debata odbyła się 10.10.2014 , organizował ją Śliwa Jarosław, temat: Inwestycje, przedsiębiorczość, obecni byli: Kamiński, Krawczyk oraz Śliwa. II debata odbyła się 24.10.2014, organizował Kamiński Marek, temat: Oświata, Kultura, Sport, przybyli na nią Gągała, Kamiński, Krawczyk, Szewczyk i Śliwa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.