Previous
Next
Previous
Next

Matematyka wyborcza – czyli ile uzyskali głosów poszczególni kandydaci

W drugiej turze wyborów spotkają się Mariusz Szewczyk I Mariusz Trojan
W drugiej turze wyborów spotkają się Mariusz Szewczyk I Mariusz Trojan
Mimo kłopotów z liczeniem głosów znamy już pewne w niemal 100 % wyniki głosowania na burmistrza. Pewna jest druga tura w której spotka się dwóch Mariuszów – Szewczyk i Trojan. Jak głosowała Dębica – dane prezentujemy poniżej.
Mariusz Trojan – 4987 głosów
Mariusz Szewczyk- 3850 głosów
Jarosław Śliwa – 3706 głosów
Jerzy Gągała – 2732 głosy
Marek Kamiński – 1532 głosy
Krzysztof Krawczyk – 835 głosów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.