Previous
Next
Previous
Next

Piotr Chęciek. Nie zamierzam rezygnować z mandatu radnego

Piotr Chęciek nie zamierza rezygnować z mandatu radnego rady powiatu
Piotr Chęciek nie zamierza rezygnować z mandatu radnego rady powiatu
Tak naprawdę jeszcze dobrze go nie objął a już pojawiły się pogłoski, że ma z niego zrezygnować. Mowa o mandacie radnego rady powiatu Piotra Chęćka, który ten zdobył w ostatnich wyborach. – Nie zamierzam z niego rezygnować – mówi Chęciek.
Chęciek przyznaje, że pogłoski o tym jakoby miał się pozbyć mandatu dochodzą go z różnych stron. – Ale nikt niczego takiego mi nie proponował i nie wiem czemu miałoby to służyć. Nie mam zamiaru rezygnować z mandatu bo byłoby to nie w porządku wobec tych, którzy na mnie oddali swój głos i mi zaufali.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.