Previous
Next
Previous
Next

Różnica pomiędzy Mariuszem Szewczykiem a Jarosławem Śliwą to zaledwie 144 głosy.

IMG_7645W Dębicy wygrał wybory Mariusz Trojan zdobył 4950 głosów. Mariusz Szewczyk uzyskał 3850 głosów. Różnica pomiędzy Szewczykiem a Śliwą to zaledwie 144 głosy. To na tyle duża różnica, że śmiało można już powiedzieć, że w II turze w wyborach na burmistrza Dębicy spotka się Mariusz Szewczyk z Mariuszem Trojanem.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.