Previous
Next
Previous
Next

W sobotę i niedzielę będzie wystawiony „Kopicuszek” w reżyserii Mariusza Ogorzelca. Księdza na spektaklu nie będzie.

Dzieci w Dębic długo będą wspominać kazania ks. Ogorzelca. Nie będzie go też na spektaklu "Kopciuszek", który wyreżyserował.
Dzieci w Dębic długo będą wspominać kazania ks. Ogorzelca. Nie będzie go też na spektaklu „Kopciuszek”, który wyreżyserował.

„W najbliższą sobotę i niedzielę zostanie jednak wystawiony ,,Kopciuszek”, to przedstawienie, którego Ks.Mariusz nie mógł dokończyć, ale Grupa Teatralna zdecydowała się pomimo to , dla uhonorowania Księdza Mariusza pracować i zakończyć Jego dzieło. Ja na pewno będę i wszystkich zachęcam – przyjdźcie!” – taki wpis pojawił się na profilu FB w „Obronie ks. Mariusza Ogorzelca”.
To będzie ostatni ślad działalności popularnego kapłana w Dębicy. Wiemy już dziś na pewno, że już nie wróci do naszego miasta.
– Byłoby mu zresztą teraz bardzo trudno wrócić do Dębicy, zbyt dużo emocji, ale tych złych też pojawił się w ostatnim czasie – mówi jedna z osób znających ks. Ogorzelca.
Z naszych informacji wynika, że ks. Ogorzelec nie pojawi się na premierze „Kościuszka”, który Grupa  Teatralna „Pod Aniołami” wystawi w najbliższą sobotę i niedzielę. Nie sa znane dalsze losy kapłana, który z pełnym posłuszeństwem poddaje się woli biskupa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.