Previous
Next
Previous
Next

Świąteczne spotkanie pracowników Urzędu Miejskiego z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem

04 fot. Tomasz Solecki18 grudnia 2014 roku w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyło się spotkanie świąteczne, którego gospodarzem był burmistrz Mariusz Szewczyk oraz zastępca burmistrza Jarosław Śliwa.
Spotkanie z pracownikami odbyło się w świątecznej atmosferze, której towarzyszył poczęstunek oraz wspólne śpiewanie kolęd. Podczas spotkania, które odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy burmistrz Mariusz Szewczyk złożył pracownikom urzędu życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym roku zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Świąteczne spotkanie było pierwszą okazją do spotkania nowego burmistrza oraz jego zastępcy z wszystkimi pracownikami Urzędu Miejskiego po objęciu przez gospodarzy miasta swoich funkcji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.