Previous
Next
Previous
Next

Gabrysia potrzebuje pomocy-potrzebna krew B Rh-!

Plakat_A3 DKMSGabrysia przeszła w nocy operację związaną z komplikacjami po chemioterapii. Podjęcie decyzji o samej operacji jak również jej zaniechanie było trudne gdyż lekarze nie dawali gwarancji przeżycia w obu przypadkach. Nadal potrzebne jest przetoczenie granulocytow gdyz jej odporność spadła do zera.  Osoby z grupą krwi BRh- chcące pomóc muszą liczyc sie z dwoma wyjazdami jednym do Krakowa na badanie krwi czy granulocyty sie nadają a drugim do Wroclawia, gdyż tylko tam można je pobrać. Przed pobraniem dawca przyjmuje zastrzyk neupogenu powodujący wzmożona produkcję granulocytow we krwi. Piszę o tym aby każdy podejmujący tę decyzję był świadomy tego co robi. Proszę udostępniajcie i gorąco dziękuję wszystkim za zaangażowanie – piszą na profilu FB osoby zaangażowane w organizację pomocy dla Gabrysi.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.