Previous
Next
Previous
Next

Kolejny udany Turniej zawodników MULSK Pustynia

Młodzi zawodnicy MULKS Pustynia zwyciężyli w corocznym turnieju EURO Pilzno 2015 w roczniku 2006. Młodzi piłkarze z Pustyni wygrali wszystkie mecze pokonując w grupie Igloopol Dębica, Stal Mielec i Rzemieślnik Pilzno, w półfinale drużyna Trenera Jakuba Cetnarskiego pokonała drużynę ASP Wisłoka i w finale ponownie zmierzyła się z Igloopolem Dębica po zaciętym meczu wygrywając 2 : 1.
Drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Jakson, Daniel Orkisz, Paweł Orkisz, Kacper Mazur, Kacper Niedbalec, Kacper Poloczek, Błażej Mazur, Hubert Tomaszewski.
Królem strzelców Turnieju został zawodnik MULKS Pustynia- Orkisz Daniel,
Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Poloczek Kacper.
Nie był to pierwszy udany turniej naszych maluchów, wcześniej zajęli IV miejsce w turnieju Śnieżka Winter Cup, następnie zwyciężyli w Jaśle oraz zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Kazika organizowanym przez ASP Wisłoka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.