Previous
Next
Previous
Next

Mielec w Faktach RMF FM? Pomóżmy sąsiadowi w głosowaniu !

Fot. RMF24
Fot. rmf24.pl

Mielec jako jeden z sześciu miast bierze udział w rywalizacji – Twoje Miasto w Faktach RMF FM.
Ostatecznie to, w którym mieście w najbliższą sobotę zaparkuje żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM wskaże głosowanie na portalu RMF24.pl. Dużą szansę na wygraną ma Mielec – miasto bogate w tradycje lotnicze i nie tylko.
Głosować można do czwartku (29.01.) do godziny 12:00 na stronie:
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/fakty-z-twojego-miasta/news-twoje-miasto-w-faktach-rmf-fm-malopolski-rzym-czy-brzmiace-m,nId,1596928#
Reporterzy RMF FM, co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wygrywa w głosowaniu na RMF24.pl! Zachęcamy naszych czytelników do wysyłania zgłoszeń na Dębicę, która także może mieć szansę gościć RMF FM. Jak dodać zgłoszenie? Wystarczy w formularzu na stronie wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w naszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM!
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.