Previous
Next
Previous
Next

Pomagamy więc Gramy!

147886750211 stycznia 2015r. po raz 23 w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem:
„Na Ratunek! Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.”
Głośno, kolorowo z pełnym entuzjazmem i wiatrakowym uniesieniem będziemy grać również na terenie Gminy Dębica:
– w domu kultury w Pustkowie-Osiedlu,
– w Stobiernej na stoku narciarskim,
– w Braciejowej w remizie OSP
– w Podgrodziu w domu kultury.
W każdym z tych miejsc będzie się działo!
Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla wszystkich – zarówno dla tych starszych jak i najmłodszych. Zapraszamy na dzień pełen wrażeń, tańca, śpiewu i świetnej zabawy. Będziemy Was przyciągać zapachami naszej gminnej kuchni domowej, na deser podamy koncerty zespołów muzycznych i niepowtarzalne występy artystycznie, a w przerwach będziemy licytować atrakcyjne gadżety, niesamowite rzeczy oraz unikalne vouchery. Dla wszystkich chętnych za dobrowolną opłatą otwarta będzie Ekspozycja Historyczno-Dydaktyczna w Pustkowie, Osada Słowiańska oraz Park Owadów w Stobiernej – zachęcamy do zwiedzania. Patronat nad 23 Finałem objął Przewodniczący Rady Gminy Pan Piotr Żybura.
W Pustkowie-Osiedlu o godz. 17.30 występ Kabaretu CZWARTA FALA oraz koncert Zespołu ANDANTE, w Braciejowej wszystkich na koncert zaprasza Zespół PASJANS!
Dzięki zbiórkom i licytacjom będziemy podbijać tętno niedzielnej Orkiestry. Światełkiem do nieba wyślemy w przestrzeń kosmiczną pozytywną energię WOŚP-owego serca, a kolorowe wiatraki zakręcą wszystkich do wspólnej zabawy!
Szczegółowy program na plakatach, facebook’u, nk, www.ckib.pl
Zapraszamy!
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.