Previous
Next
Previous
Next

Zimowisko w Szkole Podstawowej nr 11

DSC08438Pierwszy tydzień ferii to wspaniała okazja dla dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 11 do spędzenia czasu w aktywny i interesujący sposób. W dniach od 02.02.2015 do 06.02.2015 na uczniów czekać będzie wiele atrakcji, które umilą im wspólnie spędzony czas.
„Każdego dnia w pierwszym tygodniu ferii zimowych w godz. od 9.00 do 14.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy zorganizowane będzie zimowisko, w którym chęć udziału zgłosiło już 138 uczniów z klas I – V, w tym grupa uczniów niepełnosprawnych. Zajęcia trwać będą codziennie do godziny 14.00, jednak opieka wychowawców zapewniona będzie nieco dłużej, bo do 16.00. Uczniowie biorący udział w zorganizowanym przez szkołę zimowisku będą korzystali również z obiadów, a medyczną opiekę nad uczestnikami zimowiska sprawować będzie pielęgniarka oddelegowana z ZOZ-u w Dębicy”- mówi Ewelina Pijet – Grzyb, kierownik zimowiska.
W ramach zimowiska przygotowane zostały dla dzieci różne atrakcje. Jest to między innymi wyjazd do Mielca do kina „Galaktyka” na projekcję filmu w formacie 3D „Pingwiny z Madagaskaru”, udział w balu karnawałowym, w którym dzieci będą miały możliwość nauki tańca z mistrzami z klubu Złota Para, wyjście do Kulkolandu w Dębicy na zabawy tematyczne: „Lot na Marsa – Kosmiczne Przygody” i „Z wizytą u wróżek z Magicznej Krainy”, a także wodna przygoda w Aquaparku w Dębicy.
Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekać będą na uczniów Szkoły Podstawowej nr 11. W planach są także zajęcia sportowe, gry zespołowe na sali gimnastycznej, nauka gry w tenisa stołowego oraz zajęcia fitness, takie jak joga, aerobik czy zumba.
Fot. Wycieczki i zajęcia w trakcie ubiegłorocznego zimowiska w SP nr 11 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.