Previous
Next
Previous
Next

Bieszczad czy Pupa – kto wystartuje do senatu jesienią?

Stefan Bieszczad wymieniany jest jako jeden z kandydatów do Senatu
Stefan Bieszczad wymieniany jest jako jeden z kandydatów do Senatu

Bieszczad czy Pupa – kto wystartuje do senatu jesienią?
Radny Sejmiku Wojewódzkiego Stefan Bieszczad czy obecny senator Zdzisław Pupa będzie kandydatem PiS do Senatu jesienią? – Jarosław Kaczyński dał mi wybór o jaki mandat chcę się ubiegać – posła czy sentora – mówi Pupa. – Mam dużo pracy w Sejmiku – odpowiada zapytany o tę sprawę Bieszczad.
Okręg 55 obejmujący powiaty dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski jest okręgiem jednomandatowym z którego obecnie mandat sprawuje senator Zdzisław Pupa. Ale też coraz cześciej wśród potencjalnych kandydatów w jesiennych wyborach z tego okręgu wymienia się radnego sejmiku wojewódzkiego Stefana Bieszczada.
-Rozważana jest taka możliwość – przyznaje poseł Kazimierz Moskal. – PiS zainwestował w Stefana Bieszczada bardzo dużo w ostatnich wyborach samorządowych i dało to znakomity efekt. Pan Bieszczad uzyskał w całym okręgu drugi wynik, lepszy od niego był tylko marszałek Władysław Ortyl. Jesienią chcemy stworzyć bardzo mocną drużynę w wyborach i może się tam znaleźć miejsce również dla pana Bieszczada.
-Mam możliwość wyboru gdzie chcę kandydować – mówi senator Zdzisław Pupa. – Jarosław Kaczyński zgodzi się na moją kandydaturę i do Senatu i do Sejmu.
– Mam bardzo dużo pracy w sejmiku – odpowiada zapytany o ewentualną swoją kandydaturę Stefan Bieszczad. – Na razie nie myślę o tym. Do wyborów jesienią jest jeszcze wiele czasu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.