Previous
Next
Previous
Next

Luger – pies dla mądrych i doświadczonych opiekunów

Luger – to piękny, dorosły samiec, który wśród przodków miał z pewnością owczarka niemieckiego. Ma ok. 3-4 lata. Do człowieka – kochany, zabiegający o kontakt, oddany. Problem pojawia się przy kontaktach z psami. Na początku atakował wszystkie bez wyjątku – szczeniaki, suki, psy, małe, duże, starsze. Dzisiaj już wychodzi na spacery w grupie z psami mniejszymi od siebie i zachowuje się grzecznie, neutralnie. Gorzej, kiedy na horyzoncie pojawia się pies jego gabarytów – wtedy ciągnie, warczy, poszczekuje. Nie mniej jednak skoro nauczył się maszerować z mniejszymi to najwyraźniej można go jeszcze ułożyć i wpić mu odpowiednie zachowania. Jeśli ktoś zdecyduje się dać dom Lugerowi, pracować z nim, wykastrować (koszty pokrywa UM w Dębicy) OTOZ Animals deklaruje pomoc w dofinansowaniu lub sfinansowaniu (zależne od ceny) profesjonalnego szkolenia dla psa. Najlepiej jeśli pójdzie na szkolenie już z nowym panem, czy panią. Szukamy mu odpowiedzialnych, mądrych i cierpliwych opiekunów, którzy będą chcieli z nim pracować. Z pewnością za okazane serce i czas odwdzięczy się najlepiej jak umie. Luger czeka w Azylu dla bezdomnych zwierząt w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.