Previous
Next
Previous
Next

To jest burmistrz Mariusz Szewczyk! Rozpoznałam go po oczach!

hokeistaKilkadziesiąt maili przyszło z prawidłową odpowiedzią na nasz wczorajszy konkurs „Kim jest ten człowiek”. Pytaliśmy naszych Czytelników kim jest postać odziana w strój hokeisty prezentowana na fotografii. Nie było większego problemu z odgadnięciem kto skrywał się za ponad 40 kilogramowym ubiorem bramkarza.
Po kilkunastu minutach od ogłoszenia konkursu przyszedł do nas mail:  „To jest burmistrz Mariusz Szewczyk. Rozpoznałam go po oczach!” Inna osoba poznała burmistrza po uśmiechu, a jeszcze inna po uczesaniu a kolejne dwie po sylwetce. Większość osób bez kłopotów rozpoznała, że faktycznie jest to burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Ale zdarzały się też inne odpowiedzi. Jedna z osób uznała, że jest to Jarosław Śliwa, a jeszcze inna nieśmiało pytała czy to może Anna Grodzka. Niniejszym oficjalnie potwierdzamy, że na zdjęciu uwieczniony jest faktycznie Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy. Bierze on udział w przygotowaniach do meczu hokejowego Dębiccy Samorządowcy – Przyjaciele UKH. Mecz odbędzie się 11 kwietnia.
W naszym konkursie nagrody wygrały następujące osoby. Alina Jukna, Kinga Bąba i Tomasz Solecki. Nagrody, zestawy kosmetyków czekają na odbiór w naszej redakcji. Zapraszamy po ich odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.-15.00. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.