Previous
Next

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej za budową uzdrowiska Latoszyn Zdrój

126938021821 marca 2015 roku w Sali Sesyjnej dębickiego Ratusza miało miejsce Walne Zebranie Sprawozdawcze Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Dębickiej, na którym członkowie stowarzyszenia udzielili poparcia idei reaktywacji uzdrowiska Latoszyn Zdrój. Nie dość, że przyczyniłoby się to do lepszej kondycji lokalnej gospodarki, to także do poprawy zdrowotności mieszkańców.
źródło UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.