Previous
Next

Akcja bezpłatnych badań słuchu w Dębicy

plakat_sluchobus10 czerwca 2015 r (środa) od godz. 8.00 na parkingu przy ul. Kraszewskiego będzie postawiony  słuchobus w którym zainteresowani mieszkańcy Dębicy i powiatu dębickiego będą mogli bezpłatnie wykonać  badanie słuchu.

Akcja „Słuchobus” organizowana przez firmę Marmed  polega na udostępnieniu wszystkim zainteresowanym mobilnego pojazdu – laboratorium, wyposażonego w profesjonalny sprzęt i urządzenia, gdzie przy pomocy wykwalifikowanego personelu bezpłatnie wykonywana jest diagnostyka słuchu i konsultacja ewentualnego problemu ze słuchem.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niesie ze sobą egzystencja w coraz mocniej zurbanizowanym społeczeństwie, które z każdej strony narażone jest na różnorodne źródła hałasu, wykonanie badań słuchu wszystkim zainteresowanym osobom i szerzenie wiedzy o skutkach problemów ze słuchem wśród zainteresowanych mieszkańców miasta i powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.