Previous
Next
Previous
Next

„Krasnalki” dla swoich Mam

IMG_3060Z okazji Dnia Matki w Przedszkolu Miejskim Nr 7 dzieci z grupy I zorganizowały dla rodziców zajęcia otwarte. Mimo wczesnej godziny z zaproszenia skorzystała zdecydowana większość rodziców.
Dzieci powitały swoje mamy i swoich tatusiów wierszem i piosenką, a następnie podczas zajęć integracyjnych zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności.
„Było dużo śpiewu, muzyki, tańców i wspólnych zabaw. Przedszkolaki własnoręcznie wykonały prace plastyczne, które były pięknym prezentem dla wszystkich mam” – mówi Agata Kliś, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 7 w Dębicy.
IMG_3058Oklaskom i uściskom nie było końca. Rodzice w podziękowaniu za piękną uroczystość i moc wrażeń zostawili dla Krasnalków kosz słodkości.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.