Previous
Next
Previous
Next

Pracowity weekend Klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo”

azorkowo8 maja w ZS w Głobikowej odbył się III Kongres Klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo” pt. „Na spacerek z Azorkiem”, w którym udział wzięło około setka dzieci ze szkół i przedszkoli Gminy Dębica. Głównym punktem spotkania była prelekcja Warszawskiej Fundacji „Jak Pies z Kotem” pt. „Pies najlepszym przyjacielem człowieka” oraz rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na najlepszą budę dla psa pt. „Pochwal się domem swojego psa”.

Nagrodzeni zostali:  
miejsce I Kacper Domaradzki,
miejsce II Sandra Macios,
miejsce III Kondrad Grych i Oliwia Kozłowska,
wyróżnienie: Weronika Rogowska.
Po części oficjalnej uczestnicy Kongresu zaproszeni zostali do Schroniska „Rozdzielni wiatrów” w Głobikowej na imprezę integracyjną, którą uświetniła Pani Katarzyna Chrobak i jej pies „Frajda”. Spotkanie integracyjne było wspaniałą okazją do bliższego poznania się i wymiany swoich doświadczeń.
9 maja w ZS w Nagawczynie „Azorkowicze” wzięli udział w warsztatach „Pies najlepszym przyjacielem człowieka”  Fundacji „Jak Pies z Kotem” z Warszawy, na których zdobyli wiedzę teoretyczną i praktyczną na tematy związane z opieką nad zwierzętami i wychowaniem psa.
Inicjatywa dofinansowana była z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli-Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, nadzorowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów.
źródło. UG Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.