Previous
Next
Previous
Next

Akcja profilaktyczna pt.: “Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test”

testWzorem lat poprzednich z okazji zbliżających się Walentynek, obchodzonych 14 lutego Powiatowa Stacja-Sanitarno-Epidemiologiczna w Dębicy zachęca przede wszystkim osoby młode, pełnoletnie do wykonania testu w kierunku HIV.
Na co dzień troszczymy się o zdrowie zarówno swoje własne jak i naszego Walentego lub naszej Walentynki. Dlaczego więc nie wykonać testu w kierunku HIV ? Nie powinien być to test wierności partnera czy partnerki, ale standardowy element budowania poczucia bezpieczeństwa w związku. Jednym z elementów walentynek jest wzajemne wręczanie sobie upominków. Z myślą o tym można wykorzystać elektroniczną pocztówkę z krótką informacją o testowaniu, którą można wysłać wybranej osobie. Wystarczy jedynie wpisać życzenia i adresata w wersji edytowanej kartki, a następnie dołączyć ją do wiadomości e-mail.
ELEKTRONICZNA WALENTYNKA
Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny przy Przychodni Akademickiej
ul. Podkarpacka 1
35-082 Rzeszów
tel. 513-652-351 (w pon. i wt w godz. 10.00 – 14.00) |
Godziny otwarcia:
sobota 11.30 – 16.00

Testy na HIV w Rzeszowie


Uwagi dotyczące otwarcia Punktu w 2016 roku:
– w dniach 26 marca, 30 kwietnia, 28 maja, 13 sierpnia, 29 października i 12 listopada 2016 roku Punkt będzie nieczynny.
Uwaga! W celu zachowania wysokiej jakości poradnictwa ostatni pacjent przyjmowany jest 30 minut przed zamknięciem Punktu.
Punkt konsultacyjno-diagnostyczny prowadzony jest przez Stowarzyszenie „Jeden Świat”.
email: pkd.rzeszow@gmail.com
źródło: Powiatowa Stacja-Sanitarno-Epidemiologiczna w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.