Previous
Next
Previous
Next

„Czas na …ferie w bibliotece”

ferie2016Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza dzieci w wieku 6-13 na ferie pod hasłem „Czas na …ferie w bibliotece”. Zajęcia odbywać się będą w dniach 15-26 lutego od poniedziałku do piątku w godz. 10-13 w budynku MiPBP przy ul. Akademickiej 10. W programie m in.: zegarowe opowieści, planszomania, kocie historie, zabawy ruchowe, literackie, zgaduj-zgadula i wiele innych atrakcji. Zapisy pod nr tel. 14 6833504 wew. 17 lub w Oddziale dla Dzieci (Akademicka 10). Zajęcia bezpłatne.
 
 
 
 
 
Czas na...ferie w bibliotece plan
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.