Previous
Next
Previous
Next

Ferie ze strażakami w Nagawczynie

nagawczynaW dniach od 16 do 19 lutego Ochotnicza Straż Pożarna w Nagawczynie wraz z grupą „Razem dla Nagawczyny” zorganizowała cykl spotkań pt. „Ferie ze strażakami”. Udział w nich wzięły dzieci z sołectwa Nagawczyna a zajęcia odbywały się w remizie w Nagawczynie. W poszczególnych dniach dzieci zapoznały się z wyposażeniem oraz zadaniami strażaków ochotników, wzięły udział w konkursie plastycznym gdzie wykazały się dużą kreatywnością i wiedzą na temat straży, chętnie uczestniczyły w grach, zabawach oraz zajęciach sportowych „Fitness po strażacku” prowadzonych przez Panią Izabelę Pyskaty. Jednostka OSP chce w przyszłości organizować podobne zajęcia dla najmłodszych, mając nadzieję, że zostanie zaszczepiona w nich chęć niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Wyrazy wdzięczności i uznania dla inicjatorki spotkań „Ferie ze strażakami” Pani Agacie Wiater, instruktorce fitness Pani Izabeli Pyskaty oraz druhów OSP Nagawczyna, którzy aktywnie włączyli się w organizację całego przedsięwzięcia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.