Previous
Next
Previous
Next

Europoseł Stanisław Ożóg o zamachach terrorystycznych w Brukseli

268396_248619251820514_768311_nNa profilu FB europosła Stanisława Ożoga pojawił się wpis na temat dzisiejszych zamachów w Brukseli. Przytaczamy go w całości:
„Zamachy terrorystyczne w Brukseli. kilkaset metrów od Parlamentu Europejskiego, na stacji metra Maelbeek o godz 9.11 zginęło nie mniej niż 10 osób. Godzinę wcześniej na międzynarodowym lotnisku w Zaventem zginęło 13 osób. Dziesiątki osób jest rannych. Dzisiaj doszło do szeregu samobójczych ataków na bezbronnych ludzi. Miasto Bruksela jest całkowicie sparaliżowane, w całej Belgii nie kursują środki komunikacji. PE funkcjonuje, trwają posiedzenia komisji. Na ulicach poruszają się samochody ratownicze używające sygnałów alarmowych, które potegują grozę. Każdy zadaje sobie pytanie. CO DALEJ???” – pisze na swoim profilu Stanisław Ożóg.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.