Previous
Next
Previous
Next

X Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej

DSC_037112 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się jubileuszowy, X Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem – „Tato podaj mamo strzelaj 2016”. Celem turnieju, którego organizatorem był dyrektor SP 9 Jan Rachwał, prezes UKS OLIMP SP 9 Andrzej Nylec jest propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród rodzin – dzieci i rodziców, zacieśnienie więzi rodzinnych, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport, konfrontacja sportowa rodzin oraz propagowanie zasad fair play.
Licznie przybyłych zawodników i kibiców przywitali: dyrektor SP 9 Jan Rachwał, burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek i prezes firmy VENTOR Janusz Urbanik.
Do zawodów przystąpiło ponad 70 dwuosobowych zespołów w składzie: rodzic i dziecko. Zespoły rywalizowały w odpowiednich grupach wiekowych w kategorii dziewcząt i chłopców.
„Priorytetem nie było wygranie meczu, ale zdobycie w sumie jak największej ilości bramek. A o gole nie było łatwo. Liczyły się bowiem jedynie bramki zdobyte tylko przez młodych adeptów piłki nożnej. Siłą rzeczy, starsi zawodnicy grali przede wszystkim na pozycji pomocy i jak oka w głowie, z niemałym poświęceniem strzegli bramek. Mieli też okazję popisać się wspaniałymi dryblingami czy też skutecznością w odbiorze piłki przeciwnikowi. Młodzi zawodnicy mogli podziwiać umiejętności swoich rodziców, ich sprawność i zwinność. Sami zaś pokazali się jako wspaniali napastnicy. Mimo, że czasem ze skutecznością oddanych strzałów bywało różnie, to padło mnóstwo goli” – mówi Andrzej Nylec, prezes UKS OLIMP, współorganizator turnieju.
Tradycyjnie wśród rodziców rozegrano konkurs strzałów do pustej bramki. Wszyscy świetnie się bawili spędzając aktywnie sobotnie przedpołudnie w gronie rodziny i przyjaciół.
W przeprowadzonym konkursie rzutów karnych w „Mamo strzelaj” pierwsze miejsce zajęła Urszula Tomasiak, drugie Żaneta Jużecka, natomiast trzecie Anna Piotrowska.
W konkursie rzutów karnych „Tato strzelaj” pierwsze miejsce zajął Robert Tuszyński, drugie Bartosz Bogacz, a trzecie Waldemar Król. :
Wyniki końcowe X Halowego Rodzinnego  Turnieju  Piłki Nożnej
„Tato podaj, mamo strzelaj 2016”.
CHŁOPCY
ROCZNIK 2009
1.BOGACZ JAN
2.JUŻECKI KRYSTIAN
3.KRÓLIKOWSKI KRYSPIN
ROCZNIK 2008
1.ŁĘTEK OLIVIER
2.TOMASZEWSKI PATRYK
3.SKRZYPEK BARTOSZ
ROCZNIK 2007
1.BANIAK OLIWIER
2.WOLICKI JAKUB
3.LIGĘZKA DAWID
ROCZNIK 2006
1.RAK DOMINIK
2.TUSZYŃSKI KACPER
3.PIOTROWSKI PAWEŁ
ROCZNIK 2005
1.BANIAK OSKAR
2.IWAŃSKI KAROL
3.SOJKA ALEKSANDER
GRUPA MIESZANA
1.MANIECKI KRYSTIAN
2.LEBRYK MAKSYMILIAN
3.POTYRAŁA KAMIL
DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 2003-2005
1.PRZYBYŁOWSKA MAJA
2.BIESZCZAD IZABELA
3.DUDZIAK ADRIANNA
W trakcie turnieju rozegrano również  drugi rodzinny  turniej w piłkarzyki, którego zwycięzcami zostali:
TATO – SYN
1.JAKUB i BOGUSŁAW SROCZYŃSKI
2.ROBERT i OLIWIER BANIAK
3.BOGDAN i DOMINIK RAK
KOLEGA – KOLEGA
1.SROCZYŃSKI JAKUB, SKRZYPEK BARTOSZ
2.FALARZ WOJTEK, IWAŃSKI KAROL
3.WOLICKI JAKUB, ZAJCHOWSKI KAROL
Dyrekcja szkoły, zarząd UKS OLIMP w imieniu wszystkich uczestników serdecznie dziękują za okazaną pomoc i wsparcie : Urzędowi Miejskiemu w Dębicy, Januszowi Urbanikowi, Janowi Sojce -właścicielowi Biura Turystycznego Anturja, Jackowi Marciowi – przedstawicielowi handlowemu Grupy Maspex Wadowice, właścicielce gabinetu stomatologicznego Ewie Janeczko.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali koszulki z logo turnieju, samozaciskowe opaski odblaskowe ufundowane przez głównego sponsora – firmę VENTOR,  jak również skorzystali z gorącego posiłku przygotowanego przez organizatorów. Na zwycięzców czekały zaś nagrody ufundowane i wręczone przez Jana Sojkę, właściciela BT ANTURJA oraz medale które wręczali Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, Zastępca Burmistrza Wojciech Iwasieczko, Przewodniczący Rady Miasta Szczepan Mroczek, Przewodnicząca Komisji Oświaty Marta Czekaj.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.