Previous
Next
Previous
Next

Powitanie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy

Od piątku Komendą Powiatową Policji w Dębicy dowodzi insp. Grzegorz Maksimczuk. Wczoraj rozkaz personalny wręczył nowemu komendantowi Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie – insp. Krzysztof Pobuta.

125290799Uroczystość wprowadzenia nowego komendanta odbyła się w poniedziałek. W powitaniu wzięli udział m.in. Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica, Andrzej Reguła Starosta Powiatu Dębickiego, Jacek Żak Prokurator Rejonowy w Dębicy, Beata Stój Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy oraz kadra kierownicza dębickiej komendy.

Obecni podczas ceremonii policjanci oraz zaproszeni goście przywitali nowego Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy – insp. Grzegorza Maksimczuka. Komendant Wojewódzki Policji insp. Krzysztof Pobuta po odczytaniu rozkazu personalnego życzył nowo mianowanemu komendantowi sukcesów w pracy.

Po odczytaniu nominacji, głos zabrali zaproszeni goście, którzy gratulowali nowemu komendantowi Policji w Dębicy życząc sukcesów zawodowych i dobrej, przyszłej współpracy.

Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Grzegorz Maksimczuk z dębicką jednostką związany jest od 1996 roku. W kwietniu 2015 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach. Od piątku 18 marca będzie kierował pracą dębickich policjantów jako Komendant Powiatowy Policji w Dębicy.

źródło:www.podkarpacka.policja.gov.pl

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.