Previous
Next

Botoks- regenerujący zabieg dla włosów- salon New Age zaprasza

newageCzęste suszenie , prostowanie i farbowanie ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze włosy. Zdarza się , ze jedynym ratunkiem dla zniszczonych pasm jest interwencja fryzjera.
Na szczęście nie mówimy tu o „ostrym cięciu” , a jedynie o bardzo przyjemnych i skutecznych profesjonalnych zabiegach pielęgnacyjnych.
Zazwyczaj słysząc słowo „botoks” pojawiają nam się skojarzenia związane ze strzykawką i ingerencją substancji wypełniającej.
Dla każdego fryzjera , to stwierdzenie oznacza jednak bardzo interesujący i skuteczny zabieg ratujący nasze piękne czupryny.
Kuracja ta wskazana jest dla osób z suchymi , pozbawionymi elastyczności i objętości , zniszczonymi włosami. Podczas zabiegu budulec włosa zostaje uzupełniony i wzmocniony przez specjalną substancję. Po kilku takich operacjach nasze pukle są zdrowe , lśniące i gęste.
Jak wygląda zbieg ?
Całość trwa godzinę. 30 minut sam zabieg + kolejne 30 minut stylizacja włosa.
Krok 1 : Umycie włósów specjalnym szampon , odsączenie ręcznikiem
Krok 2:Nałożenie specjalnej mieszanki o budyniowej konsystencji ( 1+2 ampułka)
Krok 3 : Wmasowanie masy we włosy – pobudzenie mieszków włosowych.
Krok 4 : Pozostawienie mieszanki pod czepkiem przez 15-20 minut.
Krok 5: Po odczekaniu nałożenie na włosy specjalnej pianki.
Krok 6: Tak nasączone włosy pozostają kolejne 15 minut pod przykryciem
Krok 7: Spłukanie substancji – wysuszenie pod odpowiednią temperaturą
Krok 8: Wymodelowanie i wykończenie fryzury.
Jak często?
Zabieg powinno się powtarzać kilkakrotnie w odstępach kilku tygodni. Efekty widać natychmiastowo , jednak by włos był odporniejszy i zdrowszy na dłużej wskazane jest powtarzać cały proceder przez dłuższy czas.
Botoks ma za zadanie wyrównać poziom wody we wnętrzu włosa. Zauważono , że podczas farbowania włosów wyrównana gospodarka wodna wpływa pozytywnie na efekt i trwałość koloryzacji, dodatkowo wydłuża połysk .
Oprócz wyżej wymienionych zalet , można dodać , że cała procedura służy relaksowi klientki.
Uczucie odprężenia i lekkości podczas wizyty u fryzjera to tylko kolejny powód by bez zastanowienia skorzystać z tego typu nowinek.
Botoks w Dębicy można wykonać w salonie fryzjerskim New Age na ulicy Kościuszki 38
(budynek Malibu)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.