Previous
Next

Modernizacja drogi w Machowej

pilzno-herbNieco ponad 700 tys. zł kosztować będzie modernizacja drogi w Machowej. O zlecenie remontu odcinka o długości blisko 2 kilometrów ubiegało się pięć firm.
Do przetargu na realizację zadania przystąpiły firmy ze Skrzyszowa, Kobierzyc, Pruszkowa, Rzeszowa i Dębicy. Najdroższa oferta opiewała na ponad 940 tys. zł, a najtańsza przekroczyła 701 tys. zł. Pod uwagę oprócz ceny brano także okres gwarancji jakości. Mając na względzie oba kryteria najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma z Dębicy, która niebawem rozpocznie prace.
W ich efekcie droga w Machowej biegnącej równolegle do drogi krajowej zostanie poddana gruntownemu remontowi. Prace obejmą m.in. wykonanie przepustów, rowów, poboczy, barier i kanalizacji deszczowej. Nawierzchnia jezdni będzie asfaltowa. Termin wykonania prac ustalono na trzy miesiące.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.