Previous
Next

Dzień Matki w Jaźwinach

IMG_400325 maja 2016 roku do szkoły w Jaźwinach przybyły mamy, zaproszone na akademię z okazji ich święta. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały swój występ przed tak licznie zgromadzona publicznością. Uczniowie z klasy II zaprezentowali się w przedstawieniu „Kopciuszek”. Oklaskom za ich występ nie było końca. Następnie na scenie pojawili się pierwszoklasiści, którzy wierszem i piosenką odwdzięczyli się za miłość swoich mam. Z kwiatkiem dla Najukochańszej mamy wystąpili uczniowie zerówki. Na zakończenie na scenie pojawił się „Kopciuszek”, tym razem w wersji humorystycznej w wykonaniu uczniów klasy IV. Część artystyczną zamknął taneczny występ uczennic klasy VI i IV. Wszystkim Mamom życzymy jak najdłuższych lat życia, miłości i wdzięczności okazywanej przez pociechy. Wszystkiego najlepszego! Organizatorkami akademii były  Jolanta Stelmach i Jolanta Orzechowska.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.