Previous
Next

Wypadek na ul. Sandomierskiej

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Sandomierskiej w Dębicy. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. W wyniku doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 52-letniego mężczyznę.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi a5 nie zachował ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim renaulta clio. Uderzone w tył clio najechało na poprzedzającą go skodę fabię. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziono 52-letniego kierowcę renaulta. Kierujący audi, 26-letni mieszkaniec Pustyni oraz kierowca skody, 45-letni mieszkaniec tej samej miejscowości, nie ucierpieli w wypadku. Badanie alkomatem uczestników zdarzenia wykazało ich trzeźwość. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.