Previous
Next

Złoto i srebro młodych dębickich zapaśników na turnieju w Skrzyszowie

zapasy1W Skrzyszowie odbył się II Majowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Ostrów. Doskonale na nim spisali się młodzi zapaśnicy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy wygrywając sześć kategorii wagowych.
Złote medale zdobyli: Dawid Andreasik 32 kg, Jakub Kosowski 36 kg, Mikołaj Czerwiec 40 kg, Michał Czerwiec 45 kg, Bartłomiej Krasoń 55 kg i Dominik Rak 60 kg.
Srebrne medale zdobyli: Miłosz Czerwiec 25 kg, Kacper Ciszek 55 kg i Michał Borek 70 kg  tym samym zwyciężając w punktacji drużynowej przed Radomyślanką. Trenerem młodych zapaśników jest Ryszard Konieczny. Gratulujemy wspaniałych zwycięstw i życzymy dalszych sukcesów na macie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.