Previous
Next

Nasza miss z Podkarpacia najpiękniejszą Polką?

Iwona Młynarska  fot. Milton Mieloch
Iwona Młynarska
fot. Milton Mieloch

Korona jest tylko jedna – mówiła Iwona Młynarska, namawiając dziewczęta z Podkarpacia do udziału w konkursie Miss Mielca 2016. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że za moment sama będzie walczyć o tytuł Miss Polski. Czy trafi do ścisłego finału, dowiemy się już w ten piątek. Iwona Młynarska – odkrycie 2015 roku. 25-latka w swoim rodzinnym mieście zdobyła tytuł najpiękniejszej. To dla niej wiele znaczyło, bo Mielec jest jej miejscem na ziemi. Zresztą to jedno z nielicznych miast na mapie Podkarpacia, gdzie takie konkursy są organizowane. – Lokalnych konkurów miss jest niewiele, zwłaszcza w naszym województwie. Jako organizatorzy Miss Mielca jesteśmy dumni, że co roku zgłaszają się do nas kandydatki z całego powiatu i województwa. I tak od 18 lat – mówi Monika Świetlińska, redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego Korso, dodając: – Dumni jesteśmy tym bardziej, że dziewczęta swoje kariery zaczynają właśnie u nas. Tak jest w przypadku Iwony Młynarskiej – kandydatki do korony Miss Polski 2016, której mocno kibicujemy i trzymamy za nią kciuki. Nim jednak Iwona trafiła do półfinału Miss Polski, 24 kwietnia została najpiękniejszą mieszkanką Podkarpacia. Konkurs na szczeblu wojewódzkim odbył się w Hotelu Grand Chotowa w powiecie dębickim, a wśród jury zasiadła między innymi obecna Miss, Magdalena Bieńkowska. Wygrana w pięknym stylu 5 czerwca zagwarantowała mielczance udział w ćwierćfinale tego najważniejszego w Polsce konkursu. Dwa tygodnie później w Kozienicach rozpoczęło się zgrupowanie 40 półfinalistek konkursu. – Szlifujemy nasze układy choreograficzne, by na gali półfinałowej Miss Polski zaprezentować się jak najlepiej. Próby trwają od rana do późnego wieczora. Efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce! – relacjonuje Iwona. Już wkrótce, czyli kiedy dokładnie? Transmisja gali półfinału Miss Polski 2016 odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 22 na kanale TV4. Poprowadzi ją Paulina Sykut-Jeżyna. Kandydatki zaprezentują się m.in. w strojach kąpielowych, w kreacjach w stylu boho-glamour, w sukniach wieczorowych i koktajlowych. Jury wybierze wtedy 24 finalistki, które w grudniu powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki i zaszczyt reprezentowania kraju na międzynarodowym konkursie miss. – Zachęcam wszystkich do oglądania transmisji z gali półfinału Miss Polski 2016 w najbliższy piątek. Bardzo liczę na wsparcie moich bliskich, całego Mielca i Podkarpacia. Wierzę, że tego dnia będziecie razem ze mną – mówi Iwona. Możecie śledzić fanpage Iwony Młynarskiej na Facebooku oraz jej profil na Instagramie.
Zapowiedź Gali Półfinału Miss Polski
Materiał prasowy: Tygodnik Regionalny Korso oraz korso.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.