Previous
Next

W LIPINACH PRZY DK4 POWSTANIE STACJA CPN/GAZ Z HOTELEM I ZAPLECZEM GASTRONOMICZNYM. DZIAŁKA CZEKA NA INWESTORA

stacjaPrzeznaczenie: działka inwestycyjna z warunkami zabudowy i projektem budowlanym pod stację paliw płynnych i LPG wraz ze zbiornikami paliw i osprzętem technicznym, budynek gastronomiczno-hotelowy, wraz z infrastrukturą myjni samochodowej, parkingów, dróg dojazdowych i wewnętrznych. Planowane 24 miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz 6 miejsc dla samochodów ciężarowych oraz autobusów.
Budynek gastronomiczno-hotelowy jest projektowany w północno-wschodniej części działki, natomiast stacja paliw jest projektowana w południowo-wschodniej części działki.
więcej informacji pod tym linkiem: http://www.coi.rzeszow.pl/pl/oferta/oferty-inwestycyjne/grunty/go:1/art414.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.